Aktualności z życia Parafii
Spotkania formacyjne Odnowy w Duchu świętym odbywają się w każdą środę po mszy św, wieczornej, natomiast spotkania Koła Żywego Różańca w środy o 17.30
Tradycyjnie na początku nowego roku szkolnego i katechetycznego gościliśmy w naszej parafii na zaproszenie Kapelana Policji Księdza Proboszcza Kanonika Mirosława Frankowskiego przedstawicieli Powiatowej Komendy Policji w Turku. Spotkanie odbyło się w niedzielę 4 września na Mszy świętej z udziałem dzieci o godzinie 11.30. Przeprowadzili je asp. sztabowy Jarosław  Matuszak i asp. Maciej Łuczkowski. Ta społeczna inicjatywa jest dobrą okazją, aby u progu nowego roku szkolnego przypomnieć Dzieciom i Rodzicom pewne zasady bezpieczeństwa, które mają pomóc wszystkim uniknąć wielu groźnych sytuacji.…
Koniec sierpnia jest dla rolnika czasem zakończenia prac związanych ze żniwami. W wielu miejscowościach i parafiach uroczyście dziekuje sie Panu Bogu za tegoroczne plony, a w modlitwie prosi, by nigdy nikomu nie zabrakło codziennego chleba. Również w naszej parafii w niedzielę 28 sierpnia na Mszy Świętej o godz. 11.30 składaliśmy uroczyste dziękczynienie. Uroczystościom przewodniczył gospodarz parafii Ks. Proboszcz Kanonik Mirosław Frankowski. Po uroczystym poświęceniu wieńców dożynkowych na placu przed kościołem w uroczystej procesji wnieśliśmy owoce ludzkiej pracy do świątyni, by…
Włochy - WatykanPielgrzymka do grobu św. Jana Pawła II w Roku Miłosierdzia8 dniTERMIN: 03 – 10.09.2016 r.CENA: 1850 PLN1 DZIEŃWyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejście graniczne w Boboszowie. Przejazd przez Czechy i Austrię na obiado-kolację i nocleg k/Tarvisio.2 DZIEŃPo śniadaniu przejazd do WENECJI: przepłynięcie tramwajem wodnym do placyku św. Marka, zwiedzanie bazyliki św. Marka, z zewnątrz Most Westchnień i Pałac Dożów. Następnie przejazd do PADWY: zwiedzanie bazyliki św. Antoniego z grobem Świętego. Obiado-kolacja i nocleg k/Padwy.3 DZIEŃPo śniadaniu przejazd…
Strona 1 z 5
Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Barbary w Turku

Skwer Jana Pawła II 1
62-700 Turek
wielkopolskie - Polska

Telefon: 571-417-651
(czynny w godzinach kancelaryjnych)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTO PARAFIALNE
Bank Zachodni WBK S.A. Oddział 1 w Turku
Konto: 22 1090 1229 0000 0000 2201 3452