Aktualności z życia Parafii
Bierzmowanie 2024 W ostatnią sobotę kwietnia miała miejsce w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość bierzmowania, którego młodzieży udzielił ks. bp Wiesław Mering. Dialogowane kazanie wygłosił ks. prał. Sławomir Deręgowski z Włocławka. W galerii znajdziecie kilka zdjęć z tego wydarzenia.
Wielkanoc 2024 Często między sobą mówimy: „święta, święta i … po świętach” i faktycznie tak jest. Święte Triduum Paschalne minęło. W Wielki Czwartek dziękowaliśmy za sakramenty Eucharystii i kapłaństwa. W Wielki Piątek sercami byliśmy wraz z Jezusem umęczonym na Golgocie. W Wielką Sobotę w ciągu dnia święciliśmy wielkanocne pokarmy, aby wieczorem uczestniczyć w liturgii Wigilii Paschalnej i procesji rezurekcyjnej. Dwa dni świąteczne też szybko minęły… Kończy się również oktawa wielkanocna, a już jutro będziemy przeżywać Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Jednak żeby…
Niedziela Palmowa 2024 Niedzielą Palmowa w roku Pańskim 2024 przypadła na dzień 24 marca. Tego też dnia rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowanie najpierw do Świętego Triduum Paschalnego i świąt Wielkanocnych. Uroczystej Mszy św. o godz. 11.30 przewodniczył Ksiądz Proboszcz.Więcej zdjęć znajdziecie w galerii
Program Rekolekcji Wielkopostnych 2024 w par. św. Barbary w Turku Dzieci Szkół Podstawowych 21 – 22 marca Dorośli 21 – 23 marca   Czwartek 21 marca Spowiedź dla dzieci i dorosłych Rozpoczęcie rekolekcji dla dzieci i dorosłych   godz. 0900    - Msza i konferencja dla dorosłych i klas O, I, II godz. 1100 - Msza i konferencja dla klas III, IV, V - zmiana godziny na 11.00 godz. 1200    - Msza i konferencja dla klas VI, VII, VIII godz. 1600   …
Strona 1 z 12
Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Barbary w Turku

Skwer Jana Pawła II 1
62-700 Turek
wielkopolskie - Polska

Telefon: 571-417-651
(czynny w godzinach kancelaryjnych)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTO PARAFIALNE
Bank Zachodni WBK S.A. Oddział 1 w Turku
Konto: 22 1090 1229 0000 0000 2201 3452