IV Niedziela Wielkanocna

Niedziela Wielkanocna 2019

1. Dziś kazania głosi Ojciec misjonarz z Zambii ze Zgromadzenia Księży Salezjanów. Po każdej mszy św. będzie można złożyć ofiarę na Jego pracę misyjna.

2. Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiane są o godz. 17.30.

3. Jutro wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, odpust w par. Matki Bożej Fatimskiej w Obrzębinie. Suma odpustowa o godz. 18.00. Jutro też przypada 38. rocznica zamachu na Ojca Świętego Jana Pawła II, dziś już św. Jana Pawła II.

4. W sobotę przypada 99. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Na mszy św. o godz. 18.00 dziękujemy Bogu za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II, a po mszy św. wieczornej modlitwy przy pomniku św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy i dziękczynienia.

5. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika katolickiego „IDZIEMY”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. W piątek Eucharystia Młodych w par. Kaczki Śr. Osoby chętne na wyjazd prosimy o zgłaszanie się do kancelarii w celu zorganizowania transportu.

7. Wyjazd na Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie za tydzień, w sobotę o godz. 5.30. Są jeszcze wolne miejsca.

8. Organizujemy wyjazd młodzieży na Lednicę. Wyjazd 1 czerwca. Zapisy w kancelarii parafialnej do 25 maja. Prosimy nie zwlekać na ostatnią chwilę. Liczba miejsc ograniczona.

9. Dziękujemy za ofiarę rodz. z ul. Wyszyńskiego 10 oraz za wszystkie ofiary składane w kancelarii parafialnej, w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac w naszym kościele składam Bóg zapłać.

Turek, dn. 12.05.2019 r.
Czytany 1899 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 14 maj 2019 06:03