II Niedziela Adwentu 20231.     Dziś rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje, które głosi o. Marek z zakonu Ojców Redemptorystów.2.     Msze św. msze św. w czasie rekolekcji – poniedziałek i wtorek o godz. 9.00, 11.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie rekolekcji pół godziny przed każdą mszą św. We wtorek na mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy osoby starsze i chore. W czasie rekolekcji kancelaria nieczynna.3.     We wtorek przed każdą mszą św. będzie miało miejsce uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Rodziny Ulmów, które pozostaną w naszej parafii.4.     Spotkanie dla młodzieży z kl. VIII we wtorek po Mszy św. o godz. 16.00.5.     We wtorek ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone za zakon Ojców Redemptorystów, którzy kształcą głosicieli słowa Bożego.6.     W środę o godz. 18.00 Msza św. za Ojczyznę oraz w intencji ofiar wprowadzenia stanu wojennego.7.     Opłatki na nasz stół wigilijny są w zakrystii dolnej kościoła, a w tygodniu w kancelarii. Do nabycia są jeszcze świece Caritas i poświęcone sianko.8.     Roraty są odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 7.00.9.     Tak jak w latach ubiegłych tak i w tym roku chcemy zorganizować wystawę szopek bożonarodzeniowych. Podpisane szopki przynosimy do kościoła lub kancelarii parafialnej do 22 grudnia. Przypominamy o akcji ŻYCZENIA DLA DPS. Kartki przynosimy do księży.10.                       W piątek świąteczna Eucharystia Młodych w Russocicach. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 18.10. Zapraszamy młodzież z klas VIII.11.                       Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”.12.                       Dziękujemy za ofiarę od rodziny z ul. P.O.W. 3 oraz za ofiary składane w kancelarii parafialnej i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac przy naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.Turek, dn. 10.12.2023 r.

Strona 1 z 86
Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Barbary w Turku

Skwer Jana Pawła II 1
62-700 Turek
wielkopolskie - Polska

Telefon: 571-417-651
(czynny w godzinach kancelaryjnych)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTO PARAFIALNE
Bank Zachodni WBK S.A. Oddział 1 w Turku
Konto: 22 1090 1229 0000 0000 2201 3452