• środa, 02 lipiec 2014 00:00

Eucharystia Młodych

Eucharystia Młodych Paulina Figurska, Klaudia Wodzińska
Eucharystia Młodych odbywa się w każdy trzeci piątek miesiąca w całym roku szkolnym. Ma ona miejsce w poszczególnych parafiach naszego miasta: w parafii NSPJ, w parafii św. Barbary i w parafii Matki Bożej Fatimskiej. Comiesięczne spotkanie młodych na Mszy św. jest szczególną formą modlitwy i przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które w 2016 roku odbędą się w Polsce w Krakowie.
Ostatnia przed wakacjami Eucharystia Młodych miała miejsce w parafii Matki Bożej Fatimskiej. Oprawą muzyczną liturgii zajął się nasz parafialny zespół Razem Zajdziemy Wysoko. Miłą niespodzianką podczas Mszy św. było uwielbienie, które poprowadził Dawid Majcherek. Pomimo ogromnego zaskoczenia, wielu młodych, już po krótkiej chwili czynnie włączyło się do modlitwy i uwielbienia Pana przez śpiew oraz taniec. Po zakończonej Eucharystii wspólnie udaliśmy się do pobliskiej pizzerii, gdzie mieliśmy okazję bliżej się poznać i spędzić czas w gronie najbliższych przyjaciół.

Serdecznie zapraszamy w trzeci piątek miesiąca już po wakacjach do parafii NSPJ.
Zapraszamy do GALERII

Red. Klaudia Wodzińska