• środa, 22 czerwiec 2016 11:16

TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ W TVP POLONIA

Duszpasterze parafii p.w. św. Barbary w Turku składają serdeczne podziękowania Jego Ekscelencji Księdzu Biskupowi Wiesławowi Alojzemu Meringowi - Pasterzowi Kościoła Włocławskiego, Księdzu Kanclerzowi dr Arturowi Niemirze, Ks. Prałatowi Grzegorzowi Karolakowi z Ciechocinka, Wszystkim Kapłanom z dekanatu na czele z Ks. Dziekanem Markiem Kasikiem, Władzom Miasta, Powiatu, Gminy, Dyrekcjom Szkół, tak licznie zgromadzonym Pocztom Sztandarowym Zakładów Pracy, Szkół i Organizacji Społecznych, Braciom Górnikom, Druhom Strażakom, Przedstawicielom Wspólnot działających przy parafii, Chórowi Parafialnemu pod dyrekcją p. Marii Szczap, Panu Organiście, Młodzieży, Dzieciom, Katechetom, Służbie Liturgicznej, Panu Robertowi Wręczyckiemu, Pani Annie Marciniak, Pani Marioli Bąk, Pani Justynie Jasak, Panu Krzysztofowi Muszyńskiemu, Rycerzom Kolumba, Tureckiej Grupie Motocyklowej, Wszystkim naszym Drogim Parafianom i Gościom za uczestnictwo i wspolną modlitwę w czasie Mszy Świętej transmitowanej na żywo w TVP POLONIA dnia 3 lipca 2016 roku o godzinie 13.00 z naszego kościoła.

Czytany 9266 razy Ostatnio zmieniany sobota, 26 listopad 2016 22:27