Niedziela Narodzenia św. Jana Chrzciciela

12 niedziela zwykła 2018
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.      Tradycyjnie w ostatni wtorek miesiąca zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00 połączoną z modlitwą w intencji Rodzin. To zaproszenie kierujemy szczególnie do tych małżeństw, które w miesiącu czerwcu obchodzili swoją rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. Po Mszy wieczór uwielbienia i dziękczynienia Bogu śpiewem i modlitwą. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uwielbiać Pana Boga i dziękować za otrzymane łaski.

2.      W piątek 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Modlimy się za następcę św. Piotra - Papieża Franciszka. Msze św. w naszej parafii o godz. 8.00, 10.00, 16.00 i 18.00.

3.      Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „IDZIEMY” poświęcony 140 rocznicy objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

4.      Przypominamy w miesiącach wakacyjnych: lipiec i sierpień
NIE MA MSZY ŚW. O GODZ 7.30
KANCELARIA CZYNNA W DNI POWSZEDNIE OD 7.30 – 8.00
POPOŁUDNIU OD 17.00 - 18.00

5.      Dnia 8 sierpnia już po raz 28 z naszej parafii wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, a 22 sierpnia Pielgrzymka Rowerowa. Zapisy będą przyjmowane od lipca w kancelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymkach.

6.      Za tydzień, z niedzieli na poniedziałek, ks. Łukasz z ministrantami wyjeżdża na wczaso-rekolekcje w Alpy Austriackie. Do zabrania w zakrystii są zgody z wszystkim informacjami dla rodziców.

7.      Zgodnie z dekretem Ks. Bp. Wiesława Meringa ks. Dawid przechodzi jako wikariusz do parafii w Grzegorzewie, dziękujemy ks. Dawidowi za Jego 8-letnia posługę duszpasterską w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa na nowej parafii.

8.      Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę, dziękujemy za ofiarę rodz. z ul. Hubala. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 24.06.2018 r.
Czytany 3393 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 czerwiec 2018 11:19