VI Niedziela zwykła

6 niedziela zwykła 2018

1.    W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa rozpoczynamy nowy okres liturgiczny Wielki Post. Msze św. w Środę popielcową o godz. 8.oo, 10.oo, 16.oo i 18.oo. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły czyli powstrzymanie się od spożywania pokarmów mięsnych i ograniczenie spożywanych posiłków. W Środę Popielcową na każdej mszy św. na znak pokuty będzie posypanie głów popiołem. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.oo, a bezpośrednio po Drodze Krzyżowej msza św. i Nowenna do Miłosierdzia Bożego.  Tradycyjnie po Drodze Krzyżowej będą zbierane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. W niedziele Gorzkie Żale o godz. 17.3o.

2.    W piątek w Malanowie o godz. 19.oo msza św. młodych.

3.    Od przyszłej niedzieli po mszy św. o godz. 16.oo nowy cykl konferencji przedmałżeńskich.

4.    Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika  „ IDZIEMY” zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5.    Dziś wspomnienie Matki Bożej z Lourdes Światowy Dzień Chorych, w związku z tym jutro w poniedziałek o godz. 16.oo msza św. dla chorych z udzieleniem Sakramentu chorych.

6.    W czasie ferii kancelaria parafialna czynna rano od godz. 7.3o do 8.oo i od godz. 17.oo do 18.oo.

7.    Dziś jest rozprowadzany album z tekstami Jana Pawła II, które wypowiedział do Polaków na początku swego pontyfikatu i tuż przed odejściem do Domu Ojca.

8.    Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej  w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac przy wykonywaniu polichromii w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 11.02.2018r.

Czytany 3590 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 luty 2018 07:08