I Dzień świąt Bożego Narodzenia

I dzień Świąt Uroczystości Bożego Narodzenia 2017

1.     Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia.

2.     Jutro Uroczystość św. Szczepana pierwszego męczennika msze św. jak w każdą niedzielę.

3.     W tym tygodniu od czwartku rozpoczynamy wizytę duszpasterska, czyli kolędę:

W czwartek od godz. 9.oo  Laski 4 księży i Warenka 1 ks.

Od godz. 15.3o P.O.W. 1, 2, 10

W piątek od godz. 9.oo Żuki wieś 4 księży

Od godz. 15.3o P.O.W. 3 -2 ks. i P.O.W. 6

W sobotę od godz. 9.oo  Os. Zapałczane ul.

Mieszka I i Kazimierza Wielkiego 1 ks.

Sikorskiego, Racławicka, Łokietka, Czarnieckiego, Wschodnia 1 ks.

Wołodyjowskiego, Skrzetuskiego, Kmicica 1 ks.

Zapałczana, Słoneczna, Pl. Zawiszy 1 ks.

Królowej Jadwigi, Sobieskiego 1 ks.

Ordona, Jagiełły, Bolesława Chrobrego 1 ks.

4.     Na wioski prosimy o pojazdy ma parking przy kościele o godz. 8.45, oznaką chęci przyjęcia księdza po kolędzie są w blokach uchylone drzwi na klatkę schodową a na wioskach i domkach jednorodzinnych uchylone furtki. Ofiary składane w czasie kolędy są w całości przeznaczone na prace przy wykonywaniu  polichromi  w naszym kościele.

5.     W niedzielę Święto Świętej Rodziny i zakończenie  Roku 2017, po mszy św. o godz. 18.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy na zakończenie Roku.

6.     W poniedziałek rozpoczniemy Nowy Rok Pański 2018  msze św. jak w każdą niedzielę.

7.     W niedzielę Święto Świętej. Rodziny Jezusa Maryi, Józefa. Zapraszamy serdecznie na wspólną modlitwę w intencji rodzin na mszy św. o godz. 13.oo.

8.     Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę, za wszystkie ofiary i modlitwy w int. Wykonywanej polichromii w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn.25.12.2017r.

Czytany 6270 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 grudzień 2017 08:42