5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś dzieci z drugiej grupy na Mszy św. o godz. 10.00 przystąpiły do pierwszej Komunii św. Dzieci te będą przychodziły codziennie w tym tygodniu na Mszę św. wieczorną na swój biały tydzień. Nabożeństwo majowe w Białym Tygodniu do piątku w czasie Mszy św. wieczornej. Dziękujemy rodzicom dzieci z pierwszej i drugiej grupy za ofiarę na dalsze wykonywanie polichromii w naszym kościele.
2. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
3. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY „zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
4. Prosimy o przynoszenie kwiatów do sypania przez dzieci w Uroczystość Bożego Ciała.
5. W piątek 19 maja o godz. 19.00 w parafii św. Stanisława BM w Malanowie odbędzie się comiesięczna Eucharystia Młodych. Młodzież z naszej parafii serdecznie zachęcamy do udziału w tym modlitewnym spotkaniu.
6. Od następnej niedzieli po Mszy św. o godz. 16.00 rozpączną się w naszym kościele nauki przygotowujące do sakramentu małżeństwa. Zainteresowanych zapraszamy.
7. Osoby, które wyjeżdżają 20 maja na Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu św. informujemy, że wyjazd w sobotę z parkingu przy kościele św. Barbary o godz. 6.00 rano.
8. 3 czerwca odbędzie się Ogólnopolskie Spotkanie Kół Żywego Różańca na Jasnej Górze. Chętni na tę pielgrzymkę mogą zapisywać się w tygodniu w kancelarii parafialnej.
9. Dziękujemy za ofiary na polichromię rodzinie z ul. Żwirki i Wigury 1, Szadowa KsIężego, Kwiaciarni Magnolia i rodzinie z par. NSPJ.
10. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 14.05.2017r.
Czytany 3815 razy Ostatnio zmieniany sobota, 13 maj 2017 19:07