17 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W kancelarii parafialnej są przyjmowane zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która z naszej parafii wyruszy 8 sierpnia. Spotkanie organizacyjne uczestników przed Pielgrzymką 4 sierpnia o godz. 19.00 . Na spotkaniu będzie również możliwość zapisania się i odebrania pakietów.

2. Trwają zapisy na Pielgrzymkę Rowerową, która wyruszy z naszej parafii 22 sierpnia 2016 roku.

3. Jutro wspomnienie św. Krzysztofa Patrona kierowców. Po mszy św. wieczornej poświęcenie pojazdów. Wszystkich kierowców z pojazdami na te msze św. serdecznie zapraszamy.

4. We wtorek wspomnienie św. Rodziców Najświętszej Maryi Panny Joachima i Anny Dziadków Pana Jezusa. Pamiętajmy o naszych dziadkach i osobach starszych.

5. Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne Caritas we Włocławku organizuje w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia Pielgrzymkę na Litwę do MB Ostrobramskiej w dnia od 12-15 września i do Włoch w dniach 0d 3 do 10 września b.r. Szcegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej.

6. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. Dziękujemy za ofiarę na polichromię od uczestników pielgrzymki do Włocławka i do Lichenia oraz składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę. Za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 24.07.2016r.
Czytany 5675 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 lipiec 2016 20:20