1 niedziela Wielkiego Postu 2018

1.     Dziś Gorzkie Żale o godz. 17.3o.

2.     Dziś rozpoczynamy tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

3.     W piątek o godz. 17.oo Droga Krzyżowa a bezpośrednio po Drodze Krzyżowej rozpocznie się msza św. i nowenna do Miłosierdzia Bożego. Tradycyjnie po Drodze Krzyżowej są zbierane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

4.     Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika „ IDZIEMY „ zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5.     Od poniedziałku rozpoczną się prace związane z wykonywaniem prac przy bazach filarów w naszym kościele.

6.     Jest organizowana pielgrzymka do Lourdes z okazji 160 rocznicy Objawień Matki Bożej św. Bernadecie Soubirous, termin od 09 do 12 października. Wylot samolotem z Warszawy. Zapisy w kancelarii parafialnej , program na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej .

7.     Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą dla młodzieży gimnazjalnej, dzieci szkół Podstawowych i dla dorosłych od 22 do 24 marca. Szczegółowe programy będą wywieszone i rozdawane w późniejszym terminie.

8.     Dziękujemy za ofiary na polichromię rodzinie ze Smorawińskiego 5 i bez imiennej.

9.     Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w intencji dalszych prac przy polichromii w naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 18.02.2018r.

 

 

 

 

 

Strona 1 z 30
Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Barbary w Turku

Skwer Jana Pawła II 1
62-700 Turek
wielkopolskie - Polska

Telefon: 571-417-651
(czynny w godzinach kancelaryjnych)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTO PARAFIALNE
Bank Zachodni WBK S.A. Oddział 1 w Turku
Konto: 22 1090 1229 0000 0000 2201 3452