11 niedziela zwykła 2018


1. Dziś kazania głosi Ojciec ze Zgromadzenia Księży Michaelitów w ramach przygotowania do nawiedzenia Figury św. Michała Archanioła, które rozpocznie się jutro. Zapraszamy poczty sztandarowe, policjantów, druhów strażaków, braci górników oraz wszystkie grupy modlitewne.

2. Program Nawiedzenia znajdziemy w kościele na szklanych drzwiach i na stronie internetowej parafii.

3. Dnia 8 sierpnia już po raz 28 z naszej parafii wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy są przyjmowane w kancelarii parafialnej. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w pielgrzymce, która w tym roku będzie pod hasłem „ Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.

4. W dniach 22 do 27 sierpnia po raz kolejny wyruszy z naszej parafii 6 Diecezjalna Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej.

5. W miesiącach wakacyjnych tj. lipiec i sierpień kancelaria parafialna po południu będzie czynna od godz. 17.oo do 18.oo.

6. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę dziękujemy za ofiarę od rodziny z Żuk oraz z Szadowa Pańskiego, O.W.10 na polichromię w naszym kościele za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac składam serdeczne Bóg zapłać.

Turek, dn. 17.06.2018 r.
Strona 1 z 32
Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Barbary w Turku

Skwer Jana Pawła II 1
62-700 Turek
wielkopolskie - Polska

Telefon: 571-417-651
(czynny w godzinach kancelaryjnych)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTO PARAFIALNE
Bank Zachodni WBK S.A. Oddział 1 w Turku
Konto: 22 1090 1229 0000 0000 2201 3452