• niedziela, 18 luty 2018 07:48

TERMIN:   09 – 12.10.2018

CENA:         2290 PLN

1   DZIEŃ

Spotkanie na lotnisku w Warszawie o godz. 4:30. Opcjonalnie możliwe przeloty z Katowic i Wrocławia – szczegóły w biurze. Wylot do Tuluzy przez Paryż w godzinach porannych. Po przylocie do Tuluzy o godz. 11:05 przejazd do Sanktuarium w LOURDES na obiad. Nawiedzenie Groty Massabielskiej. Kolacja. Procesja różańcowa ze świecami. Nocleg w centrum Lourdes.

2   DZIEŃ

Msza św. Po śniadaniu nawiedzenie Groty Massabielskiej, Droga Krzyżowa, spacer Drogą Jubileuszową przez miejsca związane z życiem św. Bernadetty Soubirous. Obiad. Po południu czas wolny. Procesja Eucharystyczna. Obiado-kolacja. Procesja różańcowa ze świecami. Nocleg w centrum Lourdes.

3   DZIEŃ

Msza św. Po śniadaniu Droga Krzyżowa, Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Bazylika Różańcowa i kościół podziemny Piusa X. Obiad. Po południu wjazd na szczyt Pic du Jer z pięknym widokiem na Lourdes, Tarbes, Pau i dolinę Argeles-Gazost. Procesja Eucharystyczna. Obiado-kolacja. Procesja różańcowa ze świecami. Nocleg  w centrum Lourdes.

4   DZIEŃ

Śniadanie (pakowane). Wykwaterowanie z hotelu, transfer poranny na lotnisko w Tuluzie. Przelot do Warszawy przez Paryż. Powrót do Warszawy (ewentualnie do Katowic/Wrocławia) w godzinach popołudniowych.

Zniżka dla Stałych Klientów (po raz czwarty z BP-T „CARITAS”) – 85 PLN

CENA  OBEJMUJE:

·         przelot na trasie Warszawa – Tuluza – Warszawa z opłatami lotniskowymi i bagażem głównym do 23kg,

·         zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu 4* w pokojach 2-osob. z klimatyzacją (ewentualna dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi 75 EUR za cały pobyt),

·         wyżywienie: 3 śniadania bufetowe, 3 obiady i 3 kolacje porcjowane,

·         ubezpieczenie NNW, KL, bagażu,

·         opiekę pilota BPT Caritas,

·         składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

·         opiekę duchową księdza.

CENA  NIE  OBEJMUJE:

·         ofiary dla Sanktuarium, kolejki na Pic du Jer, zestawu słuchawkowego Tour Guide na cały pobyt, transferów autokarem i innych kosztów realizacji programu – płatne pilotowi jako pakiet – 90 EUR. Kwota podlega rozliczeniu w zakresie ewentualnych zwrotów za niewykorzystane bilety wstępu.

Przy zapisie wpłata pierwszej raty w kwocie 1000 PLN, na 60 dni przed wyjazdem dopłata 1290 PLN. Część dewizową Klient wpłaca obligatoryjnie pilotowi grupy pierwszego dnia trwania podróży.

Czytany 1274 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 18 luty 2018 07:49