• sobota, 24 grudzień 2016 11:01

Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata
i wyciągasz do niego ręce,
jest Boże Narodzenie.
Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać,
jest Boże Narodzenie. (…)
Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei "więźniom",
tym, którzy są przytłoczeni ciężarem fizycznego,
moralnego i duchowego ubóstwa,
jest Boże Narodzenie. (...)
Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg
pokochał innych przez ciebie,
Zawsze wtedy,
jest Boże Narodzenie.

(Matka Teresa z Kalkuty)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Wszystkim Naszym Parafianom i miłym Gościom składamy z serca płynące najserdeczniejsze życzenia.
            Niech oczekiwany Zbawiciel przyniesie na świat łaskę wiary, serca napełni nadzieją i rozpali w nich miłość. Życzymy, aby każdego dnia zbliżającego się Nowego Roku 2017 towarzyszyło Wam i Waszym najbliższym Boże błogosławieństwo, pokój, radość z najdrobniejszych rzeczy i dobro ze strony innych ludzi. Przy okazji proszę przyjąć od nas serdeczne podziękowania za wszelki przejaw gorliwości i troski o dobro naszej Parafii i naszego Kościoła.

Proboszcz parafii św. Barbary
                                                                                Ks. Kanonik Mirosław Frankowski