• środa, 13 sierpień 2014 00:00

Modlitwy przy kapliczce Matki Bożej Fatimskiej

Jak co roku 12 sierpnia, w przededniu rocznicy objawień Matki Bożej Fatimskiej, o godz. 20.00 spotkaliśmy się na Osiedlu Wyzwolenia przy kapliczce Matki Bożej Fatimskiej, aby w duchowej łączności z tymi którzy pielgrzymują na Jasną Górę, szczególnie z naszej parafii, miasta i okolic,  modlić się słowami modlitwy różańcowej. Do niej zachęcała nas sama Matka Boża, w czasie wszystkich objawień, by w ten sposób wypraszać potrzebne łaski i nawrócenie dla grzeszników. Wspólną modlitwę poprowadzili ks. kan. Stanisław Nasiński – Proboszcz parafii Matki Bożej Fatimskiej, gospodarz miejsca Ks. Kan. Mirosław Frankowski – proboszcz parafii św. Barbary, ks. Dariusz Ziemniak – wikariusz parafii i licznie obecni mieszkańcy naszego osiedla. O stronę muzyczną naszego wieczornego spotkania zadbali organiści p. Krzysztof Arent z parafii św. Barbary i p. Łukasz Wysocki z parafii MB Fatimskiej. Wspólną modlitwę zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim, po czym wszyscy obecni kapłani udzielili wiernym Bożego błogosławieństwa. Dziękujemy wszystkim za to świadectwo wiary i miłości do Matki Bożej a mieszkańcom osiedla za troskę o kapliczkę przy której co roku możemy się wszyscy wspólnie modlić.
Dziękujemy p. Michałowi Mosiężnemu za udostępnienie zdjęć z tego modlitewnego spotkania. GALERIA

DSC 0128DSC 0129  DSC 0139

Czytany 9598 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 sierpień 2014 12:23